Chcete si pořídit svůj WORKBENCH levněji? Poradíme vám, jak na to…

Ukažte nám, co všechno jste s WORKBENCH dokázali a my vás odměníme!

Po zakoupení stolu WORKBENCH nám pošlete několik fotografií, na kterých bude vidět nějaký produkt či výrobek, který jste sami vyrobili s pomocí našeho stolu WORKBENCH a jeho příslušenství. Pokud bude na fotografii zároveň vidět i vaše dílna, popřípadě se se sami představíte ať už v roli kreativce, vývojáře, hrdého kutila, nebo ostříleného profesionála, budeme moc rádi. Fotografie vystavíme na našem webu v sekci "VAŠE PROJEKTY" a vám za odměnu pošleme částku 1.000,- Kč na váš účet jako poděkování za skvělou spolupráci.

Podmínky:

 • Zakupte si náš stůl WORKBENCH, na verzi nezáleží. Akce se vztahuje na jakýkoliv stůl WORKBENCH. 

 • Zašlete alespoň tři fotografie v co nejlepší kvalitě na náš email: info@workbench.cz

 • Na alespoň jedné musí být vidět stůl WORKBENCH, nebo jeho část, ze které bude stůl k poznání.

 • Fotografie musíte zaslat nejdéle do 6. měsíců od data nákupu stolu.

 • V emailu uveďte jméno a celou adresu a také číslo účtu, na který vám pošleme odměnu 1.000,- Kč.

 • Budeme rádi, když v emailu napíšete i pár slov o tom, jak se vám se stolem WORKBENCH pracuje a co všechno už jste společně vyrobili…

Postavte si s námi svůj WORKBENCH a ušetřete hned při nákupu!

Když si stůl WORKBENCH postavíte sami, budete z něj mít daleko větší radost. Domluvte si termín a přijeďte k nám do naší dílny, kde si multifunkční pracovní stůl vyrobíte sami. Jeden z našich techniků vám bude k dispozici po celou dobu a budete společně tvořit krok za krokem svůj vysněný stůl. Náš technik bude kompletovat také jeden stůl a povede vás při práci. Poradí, ukáže, vysvětlí, pomůže… Ale výsledek bude jen a jen vaše práce. Veškerý materiál bude připraven v podobě nařezaného deskového materiálu s předvrtanými otvory a vy budete jen sestavovat za pomocí lepidla, kolíčků, vrutů a dalších nezbytností. Pracovat budete zejména s aku šroubovákem a svěrkami, zkušenější si budou moct vyzkoušet i složitější pracovní operace. Je ale nutné si na to vyhradit celý den, přeci jen to bude chvilku trvat. Jak dlouho, to už také trochu záleží na Vaší zručnosti a šikovnosti, zpravidla to bývá mezi sedmi a dvanácti hodinami čisté práce. Nezapomeneme ani na pitný režim a dobrý oběd :-) Strávíte prima den v domácím prostředí, naučíte se možná i něco nového, užijete si při práci co vás baví a navíc tak trochu nahlédnete "pod pokličku" projektu WORKBENCH. Večer, až bude dílo dokončeno, si stůl rovnou odvezete a s ním i příjemný zážitek s trvalou vzpomínkou a hrdost nad tím, že jste to zvládli. No, a protože si stůl vlastně postavíte sami, ušetříte nám náklady a proto vám odečteme z jeho ceny celých 1.000,- Kč.

Podmínky:

 • Přijedete si stůl postavit sami a sami si zajistíte jeho odvoz. 

 • Stůl uhradíte v hotovosti před započetím práce (s již uplatněnou slevou ve výši 1.000,- Kč).

 • Termín montáže se určí vzájemnou dohodou, je možné se domluvit i na víkend či státní svátky.

 • Oběd, nealko nápoje a drobné občerstvení je pro vás zdarma.

 • Bezpečné parkování vašeho auta či dodávky je zajištěno.

 • Nezodpovídáme za vaše případné zranění způsobené při výrobě stolu.

Staňte se naším prodejcem a my vám vyplatíme provizi!

Tohle bude možná mnohem jednodušší, než se na první pohled může zdát… Co pro to musíte udělat? V podstatě téměř nic :-) Když si u nás zakoupíte svůj multifunkční pracovní stůl, určitě se s ním pochlubíte rodině, kamarádům a známým. Když jim ukážete, jak dobře se se stoly WORKBENCH pracuje a někdo z nich se rozhodne, že by takový stůl chtěl také, stačí, když při  objednávce napíše, že jste mu stůl doporučili vy a pokud se obchod zrealizuje, pošleme Vám odměnu za zprostředkování obchodu ve výši 1.000,- Kč za každý prodaný stůl s Vaším doporučením. Pokud jich na základě vašeho doporučení prodáme větší množství, můžete od nás dostat odměnu v takové výši, že vás pak ten váš WORKBENCH vyjde "za hubičku" :-). Naší filozofií je, že nechceme zbytečně navyšovat cenu stolu, abychom vytvořili prostor pro marži velkoobchodních prodejců. To raději rozdáme odměny vám - našim klientům. Nejlépe fungující reklamou je spokojený zákazník, co naše produkty doporučí dál.

Podmínky:

 • Musíte být vlastníkem multifunkčního stolu WORKBENCH.

 • Pokud si někdo z vašich známých na základě Vašeho doporučení zakoupí svůj vlastní stůl WORKBENCH, je potřeba, aby v objednávce uvedl Vaše jméno a kontakt a my se s vámi následně spojíme a domluvíme se na odeslání provize. 

A co je na tom všem nejlepší?

VŠECHNY NAŠE BONUSY SE MOHOU SČÍTAT!